26 Şubat 2013 Salı

Mersin İlaçlama, Mersin İlaçlama ŞirketleriSağlık bakanlığı onaylı, gerekli izin belgelerine sahip firmalara 
ilaçlama yaptırınız. Biz de bu tür firmalardan biriyiz. Aradığınız ve evinize gelen ilaçlama firmasından mutlaka izin belgelerini size göstermelerini isteyiniz. İlaçlama çok ciddiyet isteyen bir iştir. Kapılarınıza broşürler bırakarak ilaçlama hizmeti veriyoruz diyenler çıkabilir, peki ne kadar güvenebilirsiniz. İlaçlama gibi önemli bir iş yapan firma kesinlikle belgesiz çalışamaz. Bilinçsiz yapılan ilaçlama hedefini bulamaz, hangi böcek ve haşereye hangi ilaçlar kullanılmalı iyi bilinmesi gerekir. Yanlış yapılan ilaçlama sizi ekonomik ve sağlık açısından zarara uğratabilir. En küçük ihmalkarlık yada vurdum duymazlık insan hayatına mal olabilir. Sağlığınız bizim için önemlidir. İlaçlama yapmak bizim işimiz, bizi arayın sizlere ziraat mühendislerimizle garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti sunalım.
İLAÇLAMA YAPTIRIRKEN ARTIK ORTAMINIZI TERK ETMEYECEKSİNİZ

ilaçlama hizmetinde kullandığımız ilaçlar kokusuz ilaçlardır. ilaçlama öncesi ortamınızda bir hazırlık yapmanıza ve ilaçlama sonrası ortamınızdan çıkmanıza gerek yoktur. Böcek ilaçlama, Haşere ilaçlama, Fare ilaçlama, ilaçlama teknikleri, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ile ilgili her türlü bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz. Detaylı bilgi vermek için Ziraat Mühendislerimiz sizlere bir telefon uzaklığındadır.

 

Ev ilaçlama


Evin yaşam alanımız olması sebebiyle sürekli temiz ve sağlıklı tutmamız konusunda titizlik göstermemiz gerekmektedir. Yalnız ortalıklarda gezinen ve hastalık yayan haşereler buna pek izin vermezler. Ev ilaçlaması yaptırtmak sağlıklı kalmanız ve bulaşıcı hastalıklardan korunmanız için gereklidir. Ev ilaçlama konusunda uzman olan firmamız ev ilaçlama servisi ile, evinizde görülen hamam böceği, karınca, pire , örümcek , tahta kurusu, kırkayak, akrep, tespih böceği, fare, kertenkele, çıyan ve diğer türlerine,her haşereye ayrı ilaç kullanarak garantili ilaçlama yapmaktadır.

 

Mersin İlaçlama


TUĞBA'M ilaçlama Mersinin her yerine tüm zararlı haşere ve kemirgenlere karşı Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar, teknolojik cihazlar ve uzman ekibi ile garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Hizmetinden ödün vermeyen firmamız Mersin İlaçlama hizmetini tüm semtlere 7/24 kesintisiz olarak sürdürmektedir.