16 Ağustos 2014 Cumartesi

Mersin Fabrika Temizliği

Mersin Tuğbam Temizlik
Mersin Tuğbam Temizlik
Mersin Fabrika Temizliği ( Endüstriyel Temizlik )

Tuğbam Temizlik fabrikalarınızın yer temizlikleri, bakımı endüstriyel makine sistemi ile temizlenip hizmetinize sunulur. Temizlik yapılacak alana en uygun temizlik malzemesi ile temizlik ve hijyen ürün kalitesiyle tüm mekanlarda köklü çözümler firmamızda  son buluyor, bizden temizlik yapılacak alanlarınız için randevu alın gelip kontrol edip size en uygun temizlik şeklini ve uygun fiyatlar sunalım.


  Fabrikanızın çalışma alanına özel temizlik malzemeleri ile temizlik yapmaktayız. Bu konuda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sizi fabrikanızda ziyaret ederek bilgilendirir.

  Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır. Fabrika temizliğinde personellerimiz hafta sonu işinize engel olmadan temizliğinizi gerçekleştirir, hafta içi çalışmalarınızda temiz bir ortamda çalışmanızı sağlar.

  Temizlik Şirketimiz size en uygun çözümü sunmak için teknolojiyi, yenilikleri takip ederek teknolojik ekipmanlarla sizlere hizmet vermektedir.

  Fabrikanızda çalışma konunuza özel temizlik malzemeleri ile temizlik yapmaktayız.

  Bu konuda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sizi fabrikanızda ziyaret edip bilgilendirir.


Temizlik şirketimiz size en uygun çözümü sunmak için teknolojiyi yenilikleri takip ederek teknoloji ekipmanla Fabrika temizliği, iş yeri temizliği atölye temizliği, imalathane temizliği üretim alanları temizliği ve tüm büyük ve küçük sanayi sitesi fabrika temizliği temizlik firması olarak uzman ekiplerce fabrikanızın üretim esnasında oluşan kirlenme durumuna göre tozlu veya yağlı veya gıda üretiminde olması gereken hijyenik ve dezanfekten ürünlerimiz TSE standartlarında olup fabrika temizliği esnasında gereken ekip ve ekipmanlar, kullanılmaktadır.


Mersin Tuğbam Temizlik
Mersin Tuğbam Temizlik